У Дніпрі 25-26 вересня пройде 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів

У Дніпрі 25-26 вересня пройде 5-й Всеукраїнський фестиваль блогерів - фото 1

На фестиваль приїдуть понад 70 лідерів думок зі всієї країни. Тіктокери, блогери з Instagram, Facebook та інших соцмереж. Деякі з них мають мільйони підписників.

Фестиваль проходитиме на трьох різних локаціях. Вони поділені за тематикою. В концерт-холі зберуться блогери з Facebook. Теми зустрічі різні: від політики та бізнесу до батьківства. У парку Шевченка будуть тіктокери. Третя локація в Creative State — одному з бізнес-центрів Дніпра. Там поговорять про технології.

«Перш за все буде велика когорта компанії Microsoft, яку презентує директор з публічного простору цієї компанії в Україні Євген Кагановський. Також онлайн будуть на зв’язку і французи й ізраїльтяни, які розкажуть про смартмісто, нові технології для життя і про все, що змінює наше суспільство і що сьогодні вже працює», — розповів директор Всеукраїнського фестивалю блогерів "Дніпровський пост" Руслан Анфілов.

Фестиваль проходить у межах програми "Культурна столиця". Вхід вільний. Подробиці можна дізнатися на сайті bloggers.dp.ua.

Реклама

Раніше ми писали, що у Дніпрі пройде "ГогольFest". На міжнародному фестивалі будуть театральні постановки в цифровому форматі, а ще сучасна швейцарська хореографія, яка вже підкорила Європу.

Реклама