У Дніпрі 21 травня відбудуться зміни у русі одного з трамваїв

У Дніпрі 21 травня відбудуться зміни у русі одного з трамваїв - фото 1

Із 22:00 призупиняється трамвайний рух на вулиці Робочій.

Це пов’язано з ремонтом колії на ділянці від вулиці Театральної до вулиці Чубинського (у напрямку ДМЗ). У зв’язку з цим трамваї № 11 закінчать роботу раніше.

Останне відправлення від Залізничного вокзалу заплановане на 21:36, а з Машинобудівного заводу – о 22:10. КП "Дніпровський електротранспорт" перепрошує за тимчасові незручності.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі розширили запуск громадського транспорту. Але при цьому їздити в маршрутках, як і раніше, можна лише за спецквитками і у засобах індивідуального захисту.

Також у Дніпрі на дорогу випустили ще 20 автобусних маршрутів. Крім того, вже в повному складі працюють трамваї та тролейбуси.

А ще з 22 травня в Україні дозволять роботу транспорту, готелів та спортивні заходи. Вже через кілька днів у країні розпочнеться другий етап виходу з карантину.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама