У Дніпрі 18–20 листопада відбудуться зміни у русі електротранспорту

У Дніпрі 18–20 листопада відбудуться зміни у русі електротранспорту - фото 1

Зміни пов’язані з ремонтом трамвайних колій на проспекті Дмитра Яворницького і вулиці Пастера та ремонтом контактної мережі на вулиці Трамвайній — на ділянці від вулиці Каруни і до Євгена Вирового.

Як повідомляють у КП "Дніпровський електротранспорт", 18 листопада з 21:00 трамваї маршруту № 1 їздитимуть за зміненим маршрутом, без заїзду на Залізничний вокзал.
Перевезення будуть здійснюватись у напрямках “Транспортний університет – вулиця Центральна – Транспортний університет” та “Транспортний університет – вулиця Центральна – проспект Дмитра Яворницького – вулиця Княгині Ольги – Річковий вокзал – площа Старомостова – вулиця Шмідта – проспект Пушкіна – вулиця Святослава Хороброго – Транспортний університет”.

Останнє відправлення від Залізничного вокзалу буде о 21:00.
Вже 19 листопада трамваї № 6 та № 9 будуть працювати до 20:00. Останнє відправлення трамваю маршруту № 6 від площі Старомостової відбудеться о 19:23, а від Інституту мінресурсів — о 19:44. Останній трамвай № 9 залишить площу Старомостову о 18:41, від м’ясокомбінату він поїде о 19:18.
І 20 листопада трамваї маршруту № 9 взагалі не будуть ходити з 11:00 до 12:00.

Нагадаємо, раніше в автобусах Кривого Рогу з’явилися валідатори. Тепер пасажири можуть сплатити за проїзд банківською карткою.

Також до Дніпра привезли ще п’ять нових трамвайних вагонів із Німеччини. Це остання партія електротранспорту, який працюватиме на маршруті № 12.

А ще ми розповідали як у Дніпрі буде працювати громадський транспорт в умовах загальнонаціонального карантину.

Реклама