У Дніпрі 14 червня зміниться маршрут руху громадського транспорту

У Дніпрі 14 червня зміниться маршрут руху громадського транспорту - фото 1

У зв'язку з будівництвом Дніпровського метрополітену, 14 червня 2021 з 15.00 до 17.00 на вул. Дмитра Яворницького від вул. Андрія Фабра до вул. Воскресенська (від вул. Воскресенська до Юліуша Словацького) перекриють проїжджу і пішохідну частини.

Через перекриття доріг в центрі міста, громадський транспорт змінить маршрут руху.

Електротранспорт:

Трамвай №1 курсуватиме:

а) від Залізничного вокзалу:

Залізничний вокзал — вул. Дмитра Яворницького — вул. Шмідта — вул. Пушкіна — вул. Святослава Хороброго — вул. Чернишевського — вул. Севастопольська — Транспортний університет.

б) від Транспортного університету:

— Транспортний університет — вул. Севастопольська — вул. Чернишевського — вул. Святослава Хороброго — вул. Пушкіна — вул. Шмідта — пл. Старомостовая — Залізничний вокзал;

— Транспортний університет — вул. Севастопольська — просп. Гагаріна — вул. Дмитра Яворницького — вул. Центральна.

Рух тролейбусних маршрутів №1, 4 призупиниться.

Тролейбусне кільце «А» і кільце «Б» курсуватимуть за зміненим напрямку:

— пл. Соборна — вул. Гагаріна — вул. Титова — вул. Робоча — вул. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) — вул. Леваневського — залізничний вокзал — просп. Дмитра Яворницького — вул. Шмідта — вул. Робоча — вул. Титова — просп. Гагаріна — вул. Соборна.

Автобусний транспорт:

Маршрути 87А, 113, 118 у напрямку до площі Героїв Майдану будуть рухатися в об'їзд від вул. Пушкіна через вул. Святослава Хороброго, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за схемою.

Маршрут 157А у напрямку до площі Героїв Майдану буде рухатися в об'їзд від вул. Дмитра Яворницького через Андрія Фабра, вул. Старокозацький, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за схемою.

Маршрути 101А, 146А у напрямку до площі Героїв Майдану поїдуть в об'їзд від вул. Дмитра Яворницького через Андрія Фабра, вул. Святослава Хороброго, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за схемою.

Маршрути 87Б, 101А, 113, 118, 146Б, 157А у напрямку до вул. Андрія Фабра поїдуть в об'їзд від вул. Дмитра Яворницького через вул. Воскресенська, вул. Набережна Січеславська, вул. Юліуша Словацького до просп. Дмитра Яворницького і далі за схемою.

Реклама

Реклама