У Дніпрі 12-річна дівчинка впала з недобудови

У Дніпрі 12-річна дівчинка впала з недобудови - фото 1

До міської лікарні Дніпра доправили дівчинку-підлітка з множинними травмами.

9 жовтня близько 22:00 повідомили, що з однієї з недобудов на вулиці Шевченка випала 12-річна дівчинка. Вона отримала тілесні ушкодження, була госпіталізована до міської лікарні. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП в області.

Наразі відкрито кримінальне впровадження за ч. 1 ст. 128 Кримінального Кодексу України "Необережно тяжкі або середньої тяжкості тілесні ушкодження". Триває слідство. Правоохоронці з'ясовують усі обставини.

Реклама

Раніше ми писали про те, що в Японії на південному заході острова Хонсю в парку розваг обвалилася підлога на одному з поверхів п'ятиповерхового будинку з лабіринтом. Як наслідок, шестеро осіб були поранені після падіння, попередньо, з третього поверху на другий. Перекриття впало через зміщення балки, яка підтримувала підлогу. Атракціон-лабіринт відкрився в 2013 році і, за словами представників парку, перевірка безпеки проводиться щодня.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама