У "Дії" з’явився новий вид COVID-сертифікатів

У "Дії" з’явився новий вид COVID-сертифікатів - фото 1

Тепер користувачі “Дії” зможуть згенерувати собі ПЛР-сертифікат.

У застосунку "Дія" додали нову функцію. Тепер користувачі можуть завантажити собі COVID-сертифікат на основі негативного ПЛР-тесту.

Такий документ буде діяти 72 години з моменту здачі аналізу. Після закінчення зазначеного терміну, сертифікат зникатиме.

Зауважимо, що зараз у “Дії” доступні три види COVID-сертифікатів:

- Сертифікат вакцинації ("жовтий" для однієї дози, та "зелений" для двох);

- Сертифікат про одужання;

- Негативний ПЛР-тест.

Аби документи завантажилися у застосунок, сімейний лікар має внести дані до реєстру.

Також 34.ua нагадує, що Україна перебуває у "червоній" зоні епідемічної небезпеки. І у зв'язку з цим є певні обмеження. Так, перевозити між регіонами можуть пасажирів тільки із "зеленими" COVID-сертифікатами, довідкою, що вже перехворіли (з дня одужання має пройти не більше шести місяців), або негативним тестом на коронавірус терміном до 72 годин. У міському транспорті Дніпра перевозять усіх пасажирів незалежно від того, вакциновані вони чи ні. Головне, щоб кількість пасажирів у салоні не перевищувала кількість місць для сидіння. Також пасажири та водії не повинні забувати про масковий режим. До закладів (ТРЦ, кіно, ресторани, кафе) також можна потрапити лише із сертифікатом вакцинації, негативним ПЛР-тестом терміном до 72 годин або довідкою, що вже перехворіли (від дня одужання має пройти не більше шести місяців).

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама