У "Дії" стали доступні нові послуги

Фото: Дія - фото 1
Фото: Дія

У додатку "Дія" з 29 листопада стали доступні нові послуги, пов'язані із соціальною сферою.

З понеділка, 29 листопада, у "Дії" стали доступні нові послуги, які пов’язані із соціальною сферою. Мається на увазі призначення житлової субсидії та пенсії, перерахунок пенсії, генерація довідки про застраховану особу та дохід пенсіонера.

Зауважимо, що процес подання заяви на субсидію та перерахунок пенсії максимально автоматизовано. Потрібно заповнити анкету, завантажити необхідні документи та надіслати заявку.

До речі, заява зроблена у формі анкети, де потрібно відповідати "так" чи "ні".

Крім того, з 1 грудня у тестовому режимі запрацює послуга зміни реєстрації.

Відомо, що вдалося об'єднати реєстри всіх територіальних громад, тому у майбутньому кожен зможе за добу змінити місце реєстрації, не виходячи з дому.

Раніше ми повідомляли, що в Україні презентували додаток WhiteRibbonUA. Проєкт White Ribbon Ukraine покликаний об’єднати тих, хто опинився в біді, та підтримати й допомогти там, де вони цього потребують, і тоді, коли в цьому є необхідність. Цей додаток навчить жертв домашнього насильства, як захищати себе та членів своєї родин.

Мобільний додаток можна завантажити з AppStore або Google Play на будь-який смартфон незалежно від стану оновлення програмного забезпечення.

Усього у функціоналі застосунку існують три напрями: екстрена допомога жертві, ведення обліку фактів та надання інформації для виявлення ознак домашнього насилля.

Основна функція — прямий зв’язок з Національною поліцією України. Тобто жертва домашнього насилля має змогу миттєво поспілкуватися з правоохоронними органами у випадку небезпеки.

Крім того, у додатку є можливість швидкого пошуку центру підтримки. Для цього додано спеціальний розділ, у якому жертва зможе визначити власну локацію та місцезнаходження найближчого до себе центру підтримки, поліцейської дільниці або служб екстреної допомоги.

Реклама

Реклама