У дитячому будинку сімейного типу Зарецьких виховують 10 дітей

У дитячому будинку сімейного типу Зарецьких виховують 10 дітей - фото 1

Як вони справляються – дивіться у сюжеті.

Олексій та Валерія весь свій час присвячують дітям.

«У нас, на сьогоднішній день, разом з випускницями, разом з тими дітьми, які вже з нами не живуть,+3 випурхнули. І 10 - зараз», – розповів батько-вихователь Олексій Зарецький.


РекламаЧерез пандемію коронавірусу звичний розклад життя у дитбудинку сімейного типу змінився, і навіть навчатись всім доводиться вдома.

«Дистанційне навчання накладає відбиток, тому ми всередині родини акумулювалися і намагаємося, щоб дітям було і не нудно, і інформація вчасно була донесена. Опрацьовуємо теми. Так що - є чим зайнятися», – поділилась мати-вихователька Валерія Зарецька.


У цій родині вітають будь-який новий досвід - приготувати щось смачненьке, допомогти з хатніми справами або зробити щось власноруч.

«Не боятися бути відповідальними за якісь помилки, якщо раптом щось пішло не так.
Вони діляться і своїм досвідом. Знаєте, це такі маленькі перемоги для них. Звичайно, ми завжди намагаємося це відзначати», - розповіли Олексій та Валерія.


Фонд Ріната Ахметова подарував родині просторий вігвам. Діти та батьки зібрали його разом. І кожен вже знає, як там проводитиме час.

«З моєю сестрою можна щось малювати або мамі якийсь подарунок зробити своїми руками - з картону або з паперу», – сказала вихованка дитячого будинку сімейного типу Діана.


З Фондом сім’я знайома давно. Саме завдяки ньому 10 років тому Зарецькі почали брати дітей на виховання.

«Сайт "Сирітству - ні" в той час тільки-тільки почав працювати. Відгук був такий, що все-таки зможемо допомогти, зможемо взяти дитину в будинок», - сказав Олексій Зарецький.


Представники Фонду Ріната Ахметова завітали до родини в межах акції "Рінат Ахметов - дітям". Це двадцятирічна традиція особистих зустрічей з хлопцями і дівчатами, які мотивують малечу змінювати своє життя на краще.

«Фонд, звичайно, приїжджає. Приємно, що ми в поле зору, і ми зберегли дружні взаємини. Ми дуже вдячні Фонду, що вітають діток наших, велике спасибі за це», - подякувала Валерія Зарецька.


Загалом новорічні привітання від Фонду цьогоріч отримали понад сто тисяч хлопчиків і дівчат.

Реклама