У Дитячій лікарні ім. Руднєва відкрили відділення хірургічної допомоги

03.06.2020, 16:21
У Дитячій лікарні ім. Руднєва відкрили відділення хірургічної допомоги - фото 1

Наразі це перше і єдине подібне відділення в області. Адже тут є можливість надавати комплексну допомогу при поєднаних патологіях.

Лікарі надаватимуть допомогу дітям будь-якого віку, зокрема новонародженим з дуже малою вагою. Відділення об‘єднує велику кількість напрямів: урологія, нейрохірургія, кардіохірургія, абдомінальна хірургія, пластична хірургія та інші.
Серед нових напрямів — мікрохірургія вуха та щелепно-лицева хірургія, невідкладна стоматологічна допомога.

«Наші хірурги працюють у найсучасніших операційних, які оснащені кращим обладнанням і захищені ламінарним потоком. Під час виконання операцій використовуються малоінвазивні лапароскопічні технології. Цього року ми чекаємо, що через відділення пройде до 500 пацієнтів», — розповів керівник лікарні Ігор Македонський.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в області з початку року народилося понад 7,8 тисяч дітей. Із них — 3 879 хлопчиків і 3 958 дівчаток.

Також головний токсиколог області розповів, як не отруїтися грибами. Тому що, завдяки травневим дощам, ліси Дніпропетровщини рясніють грибами і багато жителів регіону вже готують кошики для майбутнього "тихого полювання".

А ще область на 100% забезпечена безкоштовними вакцинами з "календаря щеплень". Медзаклади мають запаси імунобіологічних препаратів від дифтерії, кору, правця, краснухи, коклюшу, поліомієліту, туберкульозу та інших хвороб.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.