У День святого Валентина у закоханих є можливість освідчитись у коханні зі сцени театру

У День святого Валентина у закоханих є можливість освідчитись у коханні зі сцени театру - фото 1

Освідчитися у коханні зі сцени. Такий експеримент у Дніпрі до Дня закоханих підготували в Театрі драми та комедії. Вихідними там будуть тематичні вистави. А для сміливців залишили спеціальну роль.

Акторка Ілона збирає зачіску та поправляє макіяж. Вона гратиме у виставі про кохання. За сценарієм — лише два персонажі, які мають родини, але відмовитися від побачень одне з одним — не можуть.

Реклама

«Це розповідь не про коханців, це розповідь про дійсно велике глибоке почуття, яке, як дар Божий, дається тільки один раз у житті», — говорить заслужена артистка України Ілона Соляник.

Тож, — каже акторка, — на сцені показують, що кохання неможливо передбачити або спланувати. Воно настигає незалежно від того, хочемо ми цього чи ні.

Попри відстань та постійні негаразди — ще 30 років таємних зустрічей.

Присвятити цьому почуттю лише одну виставу не могли, — кажуть у театрі. Тож до свята закоханих вирішили провести “Романтичний вікенд” із трьох спектаклів.

«12 лютого у нас буде вистава “Селяві”, 13 лютого — вистава “Чоловік до свята”. І 14 лютого — вистава “За дивне знайомство”», — каже директор театру драми та комедії Сергій Мазаний.

А ще на День закоханих, — розповідає режисер, — просто зі сцени у почуттях зможуть зізнатися й самі глядачі. Для сміливців прописали додаткові ролі.

«Костюми підготували, і людина буквально за п'ять хвилин до свого виходу йде за куліси, переодягається і потім виходить», — зазначає режисер-постановник Олександр Голубенко.

Та аби вийти на сцену в ролі актора й освідчитись у коханні — треба заздалегідь підготуватися. Режисер каже: у виставу візьмуть усіх охочих. Навіть якщо ті не вміють грати. Бо, щоб сказати про почуття — достатньо лише бажання.

Реклама