У День міста наша команда підготувала для вас свято у прямому ефірі

12.09.2020, 23:15
У День міста наша команда підготувала для вас свято у прямому ефірі - фото 1

34-ка за кадром. У День міста наша команда підготувала для вас свято в прямому ефірі. Працювали чотири студії просто неба і журналісти у різних куточках Дніпра. Як завжди, були на висоті, а цього року ще й у прямому сенсі. Підсумки свята підбиваємо у студії на повітряній кулі.

Від самого рання команда 34-ки — ведучі, журналісти, оператори, візажисти, водії — усі на ногах. Про нашу нелегку, проте таку улюблену роботу, — далі.

Впевнені, гарні та усміхнені — на екрані. А за плечима —три години сну, два тижні підготовки та майже півсотні сторінок сценарію. Так наша команда 34-ки готувалася до Дня міста.

На Фестивальному причалі, 34-ка розгорнула одразу три студії просто неба. 12 годин прямого ефіру — це вже традиція нашої команди на День міста.

«Що сьогодні з імпровізацією? Сьогодні з імпровізацією все добре, як завжди. Тому що імпровізація вдається коли є багато таких приводів, а зараз усього багато навколо відбувається. Тому легко імпровізувати», — Валерій Гриценко, ведучий програми “Андердог”.

Ведуча Тіп-Топ, Оксана Немировська, показує підбори, на яких 12 годин пробуде на ногах.

«12 годин прямого ефіру, на 17-ти сантиметровій шпильці. Ну і хлопців, для того, щоб ноги відпочивали, з дому», — Оксана Немировська, ведуча програми “Тіп–Топ”.

Студії огородили червоною стрічкою, та вони — не перешкода для коханих і друзів. Ведучу “Деталей” Лейлу Аббасову прийшла підтримати найкраща подруга.

«У людини взуття в сумці і шоколадки, щоб ми не голодували, ми ж всі худенькі», — Лейла Аббасова, ведуча програми “Деталі”.

На варті краси у кадрі — стилістки Аліна та Селена. Дівчата від самого ранку і до ночі — із гребінцями та пензликами в руках.

«О четвертій годині встали, ні, ми звичні, щороку, так що ми молодці. Коли настрій святковий і хочеться працювати — ти йдеш із задоволенням на роботу, завжди дуже легко вставати, позитивні емоції переповнюють», — стилістки Аліна та Селена.

Сьогодні шеф-редакторка “Деталей. Підсумки” — у ролі ведучої. Оксана Марченко вже покаталася на мотоциклі.

«Насправді дуже драйвово, ми тут трохи працюємо, трохи кайфуємо. Класно, прямі включення — це завжди стресово, але насправді в цьому є щось. Це така родзинка, бо в мене байкери запитують: “Так а коли нас дивитися? ” — “Все, вже пропустили, все вже пройшло”, — Оксана Марченко, шеф-редакторка програми “Деталі. Підсумки”.

Ще одна студія просто неба знаходиться біля мерії. Вирушаємо туди. І водночас запитуємо в нашого водія Олега, як у нього проходить свято на роботі.

«Виїзд о 3 годині ночі, в 4 вже збирали журналістів. Поснідати встиг вранці, так. А пообідати — ще ні», — Олег, водій 34 телеканалу.

А біля мерії зранку працюють наші ведучі “Граней” Фаїна Мендалюк та Аріна Асилгараєва.

Чиновники, медики, вчителі, міми, козаки та навіть Олександр Поль і Дмитро Яворницький завітали до ефіру “Граней”.

«Марафон 34-ки створює неперевершену атмосферу. І саме цю атмосферу допомагають створювати гості. Ці гості, їх взагалі 20 студій було у “Граней”, 20 включень і гості були один краще другого — і найефектніші, і веселі, і сумні — ліричні», — ведучі програми “Грані”.

Кипить робота і у редакції новин. Більшість журналістів — на прямих включеннях. Інші — повернулися зі зйомок та вже готові видавати свої сюжети до ефіру.

«Працювати на таких марафонах — це завжди особливий драйв, але водночас, це чітка організація та планування. Аби показати максимально всі події — потрібно приймати рішення дуже швидко. Тут і зараз. І в таких випадках все залежить від роботи кожної людини — у великій команді», — Поліна Вегера, випускова редакторка.

А це сердце телеканала — АСК. Апаратно-студійний комплекс. Саме тут вирішують, що вийде до ефіру, та коли саме.

«Усім так хочеться, щоб вийшло круто, що глядач бачить тільки найкраще, все тільки найкрутіше. Такий азарт в очах у кожного журналіста, кожного оператора, кожного режисера, а у нас їх більше п'яти. Ця єдність команди, це кращий тімбилдінг», — Наталя Магда, директорка департаменту інформаційного мовлення 34 телеканалу.

Десятки прямих включень, сотні інтерв'ю та години відзнятого відео. Усе, аби навіть вдома ви відчували ритм великого міста. Жодна подія святкування 244-ї річниці Дніпра не пройшла повз наші камери. Підсумки дня підбили з висоти пташиного польоту.

Стомлені та щасливі. 12 годин прямого ефіру — це щорічна традиція команди 34-ки. Телемарафон проводимо вже усьоме. Цьогоріч ми піднялись у небо на повітряній кулі. Що підготуємо наступного року — поки притримаємо у секреті.

Поділитися: