Цього року на Дніпропетровщині створять 4 навчально-практичні центри

Цього року на Дніпропетровщині створять 4 навчально-практичні центри - фото 1

Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам’янського, а також Покровського району.

На це з держбюджету училища отримають понад 8,5 мільйонів гривень, — повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

«Заклади освіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів, визначала комісія Міністерства освіти і науки України. Фінансування виділять 4 училищам області. Центри обладнають сучасною технікою, тож майбутні фахівці отримають гарну можливість на практиці познайомитися з усіма тонкощами виробничого процесу», — розповіла чиновниця.


Навчально-практичний центр обладнають на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею. Там готуватимуть фахівців за кількома напрямками — електрослюсар черговий та з ремонту устаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Ще один осередок з’явиться на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Там готуватимуть верстатників широкого профілю, операторів верстатів із програмним керуванням, токарів та фрезерувальників. Навчально-практичний центр створять і при Кам’янському вищому професійному училищі — там учні опановуватимуть фах електрогазозварника. Також центр облаштують у Покровському районі — на базі Вищого професійного училища № 75. Готуватимуть трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі розповіли, чи будуть об'єднувати дистанційне навчання із традиційним. За словами експертів, така ініціатива зараз розробляється.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама