У Черкасах замінували усі торгові центри

  - фото 1

13 січня 2022 року анонімно повідомили про те, що усі торгові центри міста Черкаси заміновано.

У Черкасах повідомили про замінування всіх торгових центрів міста. Інформація надійшла анонімно. Наразі правоохоронці обстежують будівлі та прилеглі до них території, щоб знайти вибухонебезпечні речовини чи предмети.

Зазначимо, що з торгових центрів евакуювали всіх відвідувачів та персонал.

«Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення. За результатами перевірки йому буде надано правову кваліфікацію. Усі обставини події встановлюються», — повідомили у поліції.

Раніше ми писали про те, що у Кривому Розі повідомили про замінування шкіл у декількох районах міста. Вранці 13 січня надійшло повідомлення про те, що всі школи Центрально-Міського та Металургійного районів Кривого Рогу заміновані. Викладачі від самого ранку розсилали повідомлення батькам учнів з проханням про те, щоб діти не йшли до школи. За попередньою інформацією, заняття у цих школах скасували до перевірки будівель працівниками поліції.Також до навчальних закладів не допускають учителів.

Також ми писали про те, що у Дніпрі КБ "Південне" створюватиме дрони-камікадзе. Уже анонсували аванпроект барражуючого боєприпасу (БПЛА-камікадзе) або, простіше кажучи, дрону. Такий вид боєприпасів використовували у Азербайджансько-вірменському конфлікті. Дрон проектується зі складними крилами. Це дозволить використовувати його як із БПЛА носія, так і із землі (роблячи пуск із ТПК).

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама