У Чехії затримали українську банду

У Чехії затримали українську банду - фото 1

Угруповання займалося рекетом серед інших українців, вимагали гроші «за захист».

26 жовтня, у Чехії слідчі Національного управління боротьби з організованою злочинністю затримали кількох громадян України за підозрою в рекеті. Угруповання під назвою «Луганська бригада» займалося рекетом серед інших українців, вимагаючи гроші «за захист». Про це повідомляє пресслужба поліції Чехії.

Слідство з’ясувало, що угруповання довгий вело приступну діяльність у Чехії, переважно у Брно та Південноморавському краї, в основному шантажували українців, які там проживають. Зловмисники різними формами натиску вимагали у громадян України гроші нібито за захист.

Таким чином, банда отримала щонайменше, 2,5 млн. крон (близько 98 тис. євро), але ця сума може бути й більшою.

Зауважимо, що операція щодо їх затримання пройшла минулого тижня.

Відомо, що четверо членів «Луганської бригади» перебувають під вартою, їх звинувачують у «вимаганні» та «участі в ОЗУ», ще один перебуває у розшуку. Двох жінок підозрюють у відмиванні грошей. Під час обшуків у місцях проживання членів угруповання вилучили дві одиниці вогнепальної зброї та велику суму готівки.

У разі прийняття остаточного рішення основним організаторам загрожує ув'язнення з максимальним терміном, що перевищує 10 років, згідно відповідної юридичної кваліфікації.

Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі військовий вимагав у призовника 1000 доларів, аби відкосити від армії. Гроші військовослужбовець отримав. От тільки після того — його затримали правоохоронці. Зараз за місцем роботи та проживання чоловіка проводять обшуки. Йому планують повідомити про підозру.

Реклама

Реклама