У центрі Дніпра знайшли труп чоловіка

Фото: Інформатор - фото 1
Фото: Інформатор

На вулиці Таллінській поблизу одного з торговельних центрів виявили труп.

Сьогодні, 26 січня, на вулиці Таллінській, 8, виявили тіло чоловіка. Про це повідомляє Інформатор.

Труп помітив перехожий біля одного з занедбаних будинків. Про інцидент громадянин повідомив у поліцію.

У центрі Дніпра знайшли труп чоловіка - фото 208980

Фото: Інформатор

Тіло лежало у купі сміття. Від чого помер чоловік, поки що невідомо. Померлий виявився безхатьком.

За попередньою оцінкою слідчих, помер він близько двох годин тому. На місце події викликали співробітників СМЕ, які згодом установлять обставини смерті.

У центрі Дніпра знайшли труп чоловіка - фото 208981

Фото: Інформатор

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі в парку Глоби знайдено труп чоловіка. У Дніпрі близько 06:30 на сходах біля пам'ятника Чкалову у парку Глоби виявили труп чоловіка. Його знайшов працівник парку. Він викликав поліцію. На вигляд чоловікові 50-60 років біля нього лежали пакети з порожніми скляними пляшками з-під пива. Мабуть, він бездомний. Особу поки що не встановлено. Поруч із головою – пляма крові на асфальті.

Також ми писали, що, 18 січня, у Дніпрі на вулиці Надії Алексєєнко близько 18:20 виявили мертву жінку. Тіло виявили неподалік занедбаної будівлі. За попередньою інформацією, стався нещасний випадок: жінка впала на шлакоблок та сильно розбила голову у двох місцях. Особу померлої встановити не вдалося, на вигляд жінці близько 55 років.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама