У середмісті Дніпра працюватиме ковзанка

У середмісті Дніпра працюватиме ковзанка - фото 1

На площі Героїв Майдану облаштують ковзанку. За відповідний дозвіл проголосували депутати міськради.

У Дніпрі, на площі Героїв Майдану, облаштують ковзанку. За відповідний дозвіл проголосували депутати під час 11-ї чергової сесії міськради. Про це повідомляє Дніпровська міська рада.

Відомо, що проєкт реалізує відома кондитерська компанія. Повідомляється, що приватна компанія покриє всі витрати на встановлення та підтримку ковзанки. Буде можливість кататися на власних ковзанах, або взяти в оренду у пункті, який буде знаходитися поруч з ковзанкою. Зокрема передбачені пільгові години катання.

Нагадуємо, що 29 вересня, на сайті Дніпропетровської міської ради, був опублікований проєкт рішення про облаштування ковзанки на центральній площі. У проєкті зазначалися дати роботи ковзанки та умови для її встановлення. Так, для роботи ковзанки міські служби повинні встановити п’ять біотуалетів, два контейнери для сміття та організувати прибирання території. Відомо, що ковзанка буде працювати з 30 жовтня 2021 року до 30 березня 2022 року.

Раніше ми повідомляли про те, що у неділю, 18 жовтня, в Греції пройшла церемонія запалювання Олімпійського вогню Зимової Олімпіади 2022 року. Через кілька днів факел прибув до Китаю, де і пройде наступна Олімпіада.

Також ми писали про те, що У Дніпрі стартувало голосування за проєкти «Бюджету участі». Наразі дніпряни подали 432 проєкти. З них 373 пройшли експертну оцінку і беруть участь у програмі. Нагадуємо, «Бюджет участі» — це програма, що дозволяє жителям впливати на розподіл коштів з міського бюджету.

Реклама

Реклама