У центрі Дніпра охоронець закладу побив людей

У центрі Дніпра охоронець закладу побив людей - фото 1

Уночі на Європейській площі виникла бійка. На місце події приїхали правоохоронці, але деякі люди, які були причетні до сутички, — втекли.

20-річний охоронець міського закладу побив людей. А коли приїхали поліцейські, парубок намагався покинути місце сутички та зачинитись у закладі. Про це повідомила речниця патрульної поліції в Дніпропетровській області Людмила Копиленко.

На вимогу правоохоронців залишатись на місці охоронець не відреагував, тому його затримали та доправили до відділку поліції. Там на юнака склали протокол за ст. 185 КУпАП; ч. 1 ст. 178 КУпАП; 260-263 КУпАП.

Також на місце події приїхали медики, які забрали до лікарні № 16 чотирьох постраждалих з гематомами та саднами, а ще чоловіка без тями та з розбитою головою.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі затримали крадійку, яку розшукували ще з 2020 року.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама