У Британії поширюється нова форма коронавірусу, яка є більш заразною

У Британії поширюється нова форма коронавірусу, яка є більш заразною - фото 1

Нова мутація коронавірусу є похідною Дельта-штаму, але має ще більшу заразність.

У Великобританії поширюється нова, більш заразна, форма коронавірусної хвороби. Називають новий вид інфекції - AY.4.2 – це варіація Дельта-штаму коронавірусу, проте він має більшу заразність, ніж Дельта, практично на 10-15%. Також зазначається, що AY.4.2 може стати найбільш заразною формою коронавірусу з самого початку пандемії. Про це з посиланням на вченого Інституту Веллкома Сенгера в Кембриджі Джеффрі Барретта і директора Інституту генетики Лондонського університету Франсуа Баллу повідомляє Financial Times у вівторок, 19 жовтня.

Наразі, нова форма фіксується лише на території Великобританії. На всі випадки зараження у країні на нову варіацію припадає 10%. Вчені вважають, що поширення AY.4.2 може бути просто «випадковою демографічною подією».

Зокрема Джеффрі Барретт вважає, що зростання захворюваності, яке фіксують у країні, в першу чергу пов’язане с недотриманням правил карантину. Британці нехтують заходами профілактики.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що сьогодні, 19 жовтня, в Дніпрі і області діють обмеження "червоної" карантинної зони. Згідно з правилами, невакциновані громадяни не можуть відвідувати громадські заклади, ТРЦ і масові заходи. У зв'язку з цим в центрах вакцинації Дніпра вже другий день поспіль стали збиратися масові скупчення людей.

Також ми писали, що за новими правилами забороняється робота навчальних закладів, крім дитячих садків і початкових класів шкіл. Дитячі садочки працюватимуть у звичайному режимі.

Крім того, ми повідомляли, що майже 200 підроблених COVID-документів виявили впродовж минулого тижня.

Реклама

Реклама