У Британії парламент схвалив новий антикоронавірусний "локдаун"

У Британії парламент схвалив новий антикоронавірусний "локдаун" - фото 1

Пропозицію про запровадження 4-тижневого жорсткого карантину надійшла до парламенту від прем’єр-міністра Бориса Джонсона.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "ВВС", "локдаун" почне діяти вже з опівночі 5 листопада і триватиме до 2 грудня.
На цей час доведеться припинити роботу ресторанам і пабам, а також спортзалам та магазинам, які не продають товари першої необхідності.

Загальний карантин у Британії замінить собою трирівневу систему, за якою для різних зон ризику запроваджувалися різні обмеження. Очікується, що після 2 грудня цю систему відновлять. За останню добу у Британії від SARS-CoV-2/COVID-19 померли 492 людини, таким чином збільшивши загальну кількість загиблих від епідемії у країні до 47742 пацієнтів. Останній раз схожі показники фіксувались 12 травня.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Павлограді з сьогоднішнього дня припиняється пільговий проїзд у маршрутках для окремих категорій осіб на весь період карантину.

Також в Україні закуплять 2 мільйони швидких тестів на виявлення COVID-19. На це з спеціального Фонду виділили один мільярд гривень.

А ще в області планують дофінансувати боротьбу з COVID-19 на більше 63.5 мільйонів ₴. За таке рішення, яке винесуть на сесію, проголосувала бюджетна комісія Дніпропетровської обласної ради.

Реклама