У Бразилії помилково щепили двох немовлят від COVID-19

У Бразилії помилково щепили двох немовлят від COVID-19 - фото 1

Замість планових щеплень двом немовлятам у Бразилії ввели препарат від коронавірусу.

2 грудня у місті Сорокаба у Бразилії двомісячній дівчинці та чотиримісячному хлопчику замість планового щеплення проти кашлюку, дифтерії, правця, гепатиту B та гемофільної інфекції типу B зробили вакцину від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech. Про це повідомляє телеканал UOL.

Унаслідок вакцинації в обох дітей піднялася висока температура і почалося блювання. Їх відправили до лікарні, де за ними спостерігатимуть мінімум тиждень: братимуть аналізи крові, робитимуть електро- та кардіограму.

Медсестру усунули від роботи та будуть перевіряти.

Також відомо, що схожі випадки з COVID-вакцинацією немовлят траплялися і в інших регіонах країни.

Зауважимо, щоразу реакція на препарат була аналогічною.

Нагадуємо, що в Україні посилили карантин. З 6 грудня жителі міст, що знаходяться у "жовтій" зоні, можуть відвідувати ТРЦ, кінотеатри, заклади харчування, спортзали та інші масові місця тільки з сертифікатом вакцинації ("жовтий" або "зелений") або сертифікатом про одужання, або з негативним ПЛР- тестом. Але працюватимуть тільки ті заклади та установи, де всі співробітники мають хоча б одну дозу вакцинації або ж негативний ПЛР-тест.

Крім того, всі заклади повинні перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів. Без COVID-сертифіката будуть впускати лише у продовольчі магазини, аптеки та ветаптеки, АЗС, банки.

Що ж до регіонів, які у "червоній" зоні, — тепер необхідний сертифікат про повний курс вакцинації ("зелений", або міжнародне свідоцтво про вакцинацію). Або негативний ПЛР-тест, або свідоцтво про одужання від коронавірусної інфекції.

До речі, Дніпропетровська область все ще залишається у "червоній" зоні. Тим паче, про вихід із неї говорити поки зарано.

Реклама

Реклама