У Божедарівці реконструюють опорну школу

20 вересня, 20:21
Актуально
Фото: gorod.dp.ua - фото 1
Фото: gorod.dp.ua

Школу у Божедарівці відновлюють. Причому відремонтують не тільки класи і приміщення. У навчальному корпусі міняють водопровід, каналізацію та електрику. Працівники поспішають оновити до холодів і систему опалення.

«У великому корпусі виконано всі демонтажні роботи. Робимо підлогу, утеплюємо по всіх поверхах. Зробили нову розводку під опалення, воду, каналізацію. Будемо з наступного тижня утеплювати гіпсокартоном стіни», — говорить представник підрядної організації Владислав Лакізо.

Приводять до ладу всі класи і приміщення, а також спортивну залу та їдальню. В актовій облаштують акустичну стелю, що поглинає шуми. Стіни фарбують у приємні кольори, які до вподоби учням.

Менший корпус підрядники розділили. В одному крилі — кімнати дитячої творчості. В іншому — буде житло для родин учителів.

У Божедарівській опорній школі стартувала реконструкція стадіону. Замість порослої травою землі буде сучасне футбольне поле. А ще — бігові доріжки, ігрові майданчики, зона воркауту і смуга перешкод. Реконструкція навчального закладу триває за програмою Президента України "Велике будівництво".

«Створюємо сучасний освітній простір для маленьких мешканців Дніпропетровської області, ремонтуємо школи і дитячі садочки. Реконструюємо школу в Божедарівці, їй уже майже сорок років, ремонтуємо її вперше», — говорить перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

Загалом у Божедарівській школі навчаються діти із семи сіл району. А це 420 учнів.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки

Реклама