У Божедарівці на Дніпропетровщині реконструюють опорну школу

Фото: ДнепрОГА - фото 1
Фото: ДнепрОГА

Божедарівську опорну школу перетворюють на сучасну. У навчальному корпусі модернізують класи. У сусідній одноповерхівці облаштовують житло для педагогів та кімнати дитячих гуртків.

«У Божедарівці Кам’янського району оновлюємо опорну школу. Сучасні умови створюємо для 420 учнів. Для вчителів облаштовуємо житло. Там зможуть оселитися молоді фахівці», — зазначив Валентин Резніченко.

Божедарівську опорну школу реконструюють за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«Завдяки підтримці області й держави в селищі — "Велике будівництво". Діти займатимуться у класах, оновлених за сучасними стандартами. У них буде більше стимулу навчатися. Таке щастя випадає раз на 100 років», — підкреслив голова Божедарівської громади Володимир Дерко.

У навчальному корпусі — заміна комунікацій. Ремонтники поспішають оновити систему опалення до холодів. Осучаснюють водопровід, каналізацію, електрику.

Фото: ДніпроОДА - фото 189836

Фото: ДніпроОДА

«Зараз утеплюємо підлогу. Незабаром перейдемо до обшивання стін та стелі. Все буде гарним, ошатним, різнокольоровим», — розповів представник підрядної організації Владислав Лакізо.

Після ремонту у кожному класі буде яскрава стіна біля дошки. Такого самого кольору підберуть і двері.

Приведуть до ладу і спортивну залу та їдальню. В актовій облаштують акустичну стелю. Вона добре поглинатиме шуми.

Менший корпус підрядники розділили. В одному крилі буде житло для родин учителів. В іншому — кімнати дитячої творчості. Там працюватимуть різні гуртки. Нині ремонтники вже готують стіни під фарбування.

У Божедарівській школі — 420 учнів. Це діти із 7 сіл.

Реклама

Читайте також: СБУ закрила підпільний "мінізавод" з виробництва алкоголю на Дніпропетровщині.

Реклама