У Богданівці звели «з нуля» амбулаторію сімейної медицини

Фото: Прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації - фото 1
Фото: Прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Амбулаторію звели в селі Богданівка Павлоградського району. Там залишилося розставити меблі та обладнання, навести порядок у дворі. А в окремому крилі будівлі для лікаря облаштували житло з двома спальнями, кухнею-вітальнею, санвузлом і вбиральнею.

«Нова амбулаторія — це близько, зручно і доступно. Тут надаватимуть всі найважливіші медичні послуги. Чи зможемо розвантажити старе медустанову», — розповіла директор центру первинної медико-санітарної допомоги Богданівської сільради Любов Смеловська.

Амбулаторію оснастять новітнім обладнанням. Його закупили обласним та місцевим коштом.

Усередині буде сучасна лабораторія, кабінет щеплення, оглядові та маніпуляційні. А ще — телемедичний комплекс. Сімейний лікар зможе в онлайн-режимі проконсультуватися з фахівцями районної чи обласної лікарні.

Там буде сучасна лабораторія - фото 176413

Там буде сучасна лабораторія
Прес-служба ОДА

Для лікаря в амбулаторії є «квартира». Житло облаштували в окремому крилі будівлі. Там — дві спальні, кухня-вітальня, санвузол і гардеробна.

«Усередині усе готово. Будівлю утеплили, провели сучасні комунікації, протипожежну та охоронну сигналізації. Для відвідувачів з інвалідністю облаштували пандуси та окремий санвузол. Лишилось завести меблі й обладнання. Та встановити лавки на подвір’ї», — сказав представник підрядної організації Сергій Ноздрєватов.

В амбулаторії можуть обслуговувати не лише мешканців Богданівки, а й усієї громади. Це майже 10 тис жителів.

Усередині все готово - фото 176414

Усередині все готово
Прес-служба ОДА

«У центрі Богданівки є амбулаторія. Але село дуже розтягнуте, багатьом жителям туди далеко добиратися. Тепер буде набагато зручніше і швидше. Не треба їхати маршрутками. У будь-яку хвилину можна пішки підійти до сімейного лікаря чи здати аналізи. Це буде супер-сучасний медзаклад», — сказала місцева жителька Любов Каращук.

Медичну інфраструктуру на Дніпропетровщині розвивають за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Реклама

Реклама