У білоруському Мінську ввели обов'язковий масковий режим

12.11.2020, 16:15
У білоруському Мінську ввели обов'язковий масковий режим - фото 1

Носити маску обов’язково при відвідуванні всіх без винятку об'єктів столиці, а також у громадському транспорті.

Як повідомляє портал tut.by з посиланням на головного санітарного лікаря Мінську Світлану Єрмак, стежити за дотриманням маскового режиму будуть міська санітарно-епідеміологічна служба, структурні підрозділи адміністрацій районів столиці Білорусі і керівники об'єктів. Масковий режим діятиме до стабілізації ситуації з поширенням коронавірусу.

Штрафи для мінчан, які не носять маски, поки не передбачені. Але за порушення санітарних правил буду притягати до адміністративної відповідальності керівників об'єктів. У дитячих дошкільних установах і школах в масках повинен бути тільки персонал. У вищих навчальних закладах і курсанти, і студенти, і слухачі повинні знаходитися в масках.

Нагадаємо, раніше у Латвії запровадили режим НС через поширення коронавірусу. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду та Ради із кризового управління.

Також у Великобританії назвали слово 2020 року. Слово року визначала редакція "Collins English Dictionary".

А ще у США демократи зберігають за собою більшість у нижній палаті парламенту. Демократична партія займе в Палаті представників Конгресу Сполучених Штатів Америки мінімум 218 місць.

Джерело: tut.by
Поділитися: