У березні у Дніпропетровському органному залі зіграють концерт до свята весни

04 березня, 15:10
У березні у Дніпропетровському органному залі зіграють концерт до свята весни - фото 1

Жителів Дніпропетровщини запрошують до Будинку органної та камерної музики. В репертуарі – класичні та сучасні мелодії. Про "цікавинки" березня розповіли в управлінні культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Будинок органної та камерної музики – візитівка Дніпропетровщини. Там можна почути світові шедеври класичної музики у звучанні унікального інструменту – величного органу», – сказала начальниця управління Наталія Першина.

7 березня о 14:00 дітей та дорослих запрошують на великий концерт. Його підготували до свята весни. Для глядачів співатимуть народні та заслужені артисти України, звучатимуть орган, фортепіано, скрипка і флейта.

11 березня зіграють концерт "Король Орган та Царівна Скрипка". У програмі – музика Вівальді, Баха, Шнітке, Крейслера.

«Намагаємося дивувати глядачів, тож постійно оновлюємо програму. За сезон "випускаємо" майже 50-60 прем’єр. У березні глядачі зможуть відвідати як уже традиційні концерти. Та почути нові композиції», – розповів директор-художній керівник Дніпропетровського будинку органної та камерної музики Антон Чернета.

Запрошують жителів і на органний концерт "Минуле у сучасному". 13 березня лунатиме музика Баха, Гріга, Боельмана, Пасіні.

Кожної другої неділі місяця у Будинку гратимуть програму для майбутніх матусь. На концерті-релаксації "Музика для двох" прозвучать мелодії Баха, Шуберта, Рамо, Пахельбеля. Разом із музикантами жінки вивчать колискові.

Поділитися: