У 6-й міськлікарні зможуть проводити нові види операцій

12 січня, 15:38
Актуально
У 6-й міськлікарні зможуть проводити нові види операцій - фото 1

Больница №6 на левом берегу получила дорогостоящую рентгеновскую установку С-арка, которая необходима медикам для диагностики и проведения хирургических операций.

Тепер 480 тисяч жителів лівого берега, яких обслуговує ця лікарня, зможуть отримати більш якісні медичні послуги.

Придбання обладнання стало можливим завдяки залученої народним депутатом Дмитром Кисилевським субвенції з держбюджету до міського бюджету Дніпра для вирішення проблем Індустріального і Самарського районів.

За словами завідувача відділення урології, до появи обладнання в лікарні не могли проводити деякі види операцій на нирках, але сьогодні ситуація змінилася.

«Якщо раніше ми могли вирішувати цю проблему за допомогою ендоскопічного обладнання в сечовому міхурі в нижній частині сечоводів, нирки для нас були закритою темою. То на сьогодні цей апарат — це наші очі: ми бачимо і чітко розуміємо, де ми знаходимося, ми орієнтуємося в органі», — акцентує Євген Пілін.

Оновлення технічного забезпечення медустанов — один із пріоритетів у роботі народного депутата.

«Поліпшення технічного оснащення лікарень лівого берега Дніпра — один із пунктів моєї виборчої програми. Завдяки залученому фінансуванню з держбюджету, зробив ще один крок щодо виконання програми. Загалом у межах субвенції дві лікарні та сім амбулаторій лівого берега отримають сучасне обладнання за субвенцією. Приємно виконувати обіцянки», — зазначає Дмитро Кисилевський


Розмір залученої нардепом субвенції в 2020 році склав 10 млн гривень. Більше половини з цієї суми були спрямовані на закупівлю медобладнання. Лікарня на Батумській отримала нову рентгенівську установку вартістю 3,5 млн гривень.


Решту коштів було спрямовано на придбання обладнання лікарні № 12 у Придніпровську, ЦПМСП № 9 і його семи амбулаторіям. Також за рахунок депутатської субвенції була проведена реконструкція вулиці Космонавтів.

Субвенція — грошова допомога з державного бюджету місцевим бюджетам на вирішення конкретних завдань. Ц цьому випадку мова йде про кошти на соціально-економічний розвиток регіонів. Заявка сформована на основі пропозицій народного депутата. Розпорядником коштів виступають місцеві влади.

Поділитися: