У 2021 році на Дніпропетровщині планують відремонтувати і побудувати 387 км держдоріг

Фото: Прес-служба  Дніпропетровської обласної державної адміністрації - фото 1
Фото: Прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації

У 2021 році у Дніпропетровській області планують побудувати й відремонтувати 387 км державних доріг. Масштабні перетворення реалізують за програмою "Велике будівництво". Роботи на трасі Дніпро — Миколаїв уже оглянув Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави ознайомився і з ремонтом ділянки автодороги державного значення Знам'янка — Луганськ — Ізварине. Вона стане частиною довгої траси країни М-30 — так званої "Дороги єдності".

«Ми будуємо круті дороги. Повинні продовжувати, адже люди чекають нових і якісних доріг», — підкреслив Володимир Зеленський.

Масштабні роботи розгорнулися і під Дніпром. Там будують об'їзну, яка розвантажить місто від транзитного транспорту. Її протяжність — 7 км. Роботи зосереджені недалеко від аеропорту. На об'єкті "виросла" опорна стінка для майбутнього шляхопроводу. А ще побудували водовідвідний колектор.

Об'їзна розвантажить місто від транспорту - фото 174227

Об'їзна розвантажить місто від транспорту
ОДА

Як розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, завершити будівництво об'їзної Дніпра планують до Дня Незалежності України.

«По всій Дніпропетровській області оновлюються дороги — як національного, так і місцевого значення. Вперше за багато років з "нуля" будуються і нові магістралі», — сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Грандіозний проєкт — будівництво Решетилівської траси Н-31. Нова автомагістраль з'єднає Дніпро зі столицею. У регіоні вже побудували 28,6 км дороги. Завершують зводити дві транспортні розв'язки. Одна — в Петриківській громаді. Інша — поблизу нового моста через канал Дніпро-Донбас.

Амбіційний план Укравтодору — цього року відремонтувати і побудувати в області 387 км доріг державного значення. Це більше, ніж за останні 10 років.

В області побудують 387 км доріг - фото 174226

В області побудують 387 км доріг
ОДА

Планується привести до ладу і більше 90 км місцевих доріг Дніпропетровщини.