У 2020 році «швидкі» Дніпропетровщини опрацювали 692 тисячі викликів

20 січня, 20:10
У 2020 році «швидкі» Дніпропетровщини опрацювали 692 тисячі викликів - фото 1

Медики вирушали до людей із підозрами на коронавірус, пацієнтів з інфарктами та інсультами, а також працювали на пожежах та місцях ДТП.

«Служба “103” працює у режимі 24/7. Виклики від операторів з різних куточків області надходять до єдиної оперативної диспетчерської, яка координує виїзди “швидких”. Наші бригади працюють злагоджено, оперативно, професійно. Адже від вчасної та компетентної допомоги інколи залежить людське життя. А в епідемію робота медиків екстреної допомоги стала ще напруженішою. За 2020-й бригади “швидких” області зробили 692 047 виїздів за викликами», - розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко.


230 бригад “швидких” регіону майже 8 тисяч разів виїжджали до людей із ознаками коронавірусу, більш ніж 2.4 тисяч разів – до пацієнтів з інфарктами, і 12.6 тисяч разів – з інсультами. Медики 57.4 тисяч разів вирушали на випадки трав і отруєнь, понад 1.3 тисячі разів – на пожежі, та 3.4 тисяч – на дорожньо-транспортні пригоди. Також “швидкі” доставляли до лікарень і поранених бійців з зони ООС – минулого року медики транспортували 190 військових. Загалом співробітники екстреної допомоги надали допомогу майже 654 тисячам людей і доставили до лікарень понад 216 тисяч пацієнтів.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі лікар розповів, як уникнути обмороження.

Також у Дніпропетровській області за 19 січня коронавірус виявили у 157 людей.

А ще на Дніпропетровщині для опорних лікарень закупили 19 діагностичних апаратів. Нове обладнання купили у межах програми по облаштуванню відділень екстренної медичної допомоги.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: