У 2020 році на Дніпропетровщині відкрили 24 нові сонячні електростанції

15 січня, 15:23
У 2020 році на Дніпропетровщині відкрили 24 нові сонячні електростанції - фото 1

У 2020 році на Дніпропетровщині запрацювали 24 нові сонячні електростанції. Їхня потужність – понад 102 МВт. Цього достатньо, аби забезпечити електроенергією майже 43 тис. домогосподарств, — повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина активно розвиває відновлювану енергетику, найперше – сонячну. За останні чотири роки "зелена" галузь помітно набрала обертів. Адже енергія від "світила" екологічна й невичерпна. У 2020 році в області з’явилися 24 нові сонячні електростанції. Всі СЕС регіону побудовані за рахунок інвесторів без залучення будь-яких бюджетних коштів», – зазначили в управлінні.

Одну з великих та сучасних електростанцій нещодавно відкрили у Межівській громаді. Її звели коштом вітчизняного інвестора. Встановили близько 24 тис. сонячних панелей. Потужностей вистачить, аби забезпечити електроенергією до 1,4 тис. домогосподарств. Інвест-проєкт – наймасштабніший для громади за останні 30 років. Найближчим часом запланували побудувати ще чотири СЕС у Межівській ТГ.

Загалом у регіоні працює 120 сонячних електростанцій. Із них 2 входять до п’ятірки найпотужніших в Європі: Покровська та Нікопольська.

Поділитися: