У 2020 році безкоштовне оздоровлення пройдуть майже 550 чорнобильців області

01 липня, 14:13
У 2020 році безкоштовне оздоровлення пройдуть майже 550 чорнобильців області - фото 1

Разом зі своїми дітьми.

Люди отримають путівки до санаторіїв та лікувальних курортів України. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Забезпечуємо санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням чорнобильців області та їхніх дітей. Путівки передбачені для тих, хто отримав інвалідність внаслідок катастрофи. Загалом це 541 людина», — зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Олена Кришень.


Вартість путівок компенсує держава. За оздоровлення дорослого відшкодують від 7,7 до 23,4 тисяч гривень, а дитини – 15,3 тисяч гривень. Аби отримати безкоштовну путівку, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем прописки.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про причини і наслідки Чорнобильської катастрофи.

Також у Дніпрі розповіли, як лікують тих, хто врятував світ від Чорнобильської катастрофи. Через карантин хворих обстежували вдома.

А ще нагороджений Президентом рятувальник із Дніпра розповів про нещодавні лісові пожежі в Чорнобильській зоні відчуження. Денис Міхеєв разом зі своїм загоном ліквідовував верхову пожежу, яка могла призвести до повторення ядерної катастрофи.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: