У Дніпрі на житловому масиві "Клочко" збудують нову зону відпочинку

Візуалізація проєкту  - фото 1
Візуалізація проєкту

Сучасні дитячі майданчики з гумовим покриттям, велодоріжка, нові дерева, кущі та мавританські газони. А ще столи для ігор, лавки, урни й вуличне освітлення. Місце для відпочинку і прогулянок з’явиться між багатоповерхівками поблизу Янтарної, 79 уже до кінця року.

Субвенція з державного бюджету — 10 мільйонів гривень на реконструкцію — результат роботи народного депутата Дмитра Кисилевського.

Про комфортну зону відпочинку в промисловій частині міста люди мріяли давно, розповіла місцева жителька Наталя.

«Майданчик зараз перебуває не в кращому стані. Мені це не дуже подобається, тому що дуже небезпечно гуляти з дитиною. Все Клочко тут гуляє з дітьми маленькими. Хотілося б, щоб майданчик якось розцвів», — сказала Наталя.

Люди звернулися до народного депутата Дмитра Кисилевського. Він знайшов можливості для реалізації проєкту.

«Це популярне дитяче місце в густонаселеному житловому масиві. Я як народний депутат залучив кошти з державного бюджету в місцевий бюджет міста Дніпра для того, щоб цю зелену зону, цей сквер, зробити сучасним, комфортним, доступним для жителів житлового масиву "Клочко"», — сказав народний депутат України Дмитро Кисилевський.

На презентацію проєкту реконструкції скверу прийшло близько сотні мешканців спального району. Всі могли поставити народному депутату запитання, які їх хвилюють. Говорили про камери зовнішнього спостереження, дороги, баскетбольні та футбольні майданчики, озеленення.

На презентацію завітали 100 людей- фото 191147

На презентацію завітали 100 людей

Як виглядатиме зона відпочинку вже за три місяці — дніпряни побачили на ескізах.

«Прекрасно для дітей. Дивлячись на цю всю обстановку, коли тут з'явиться все свіже, все сучасне, — звичайно, не те, що зараз. Буде зовсім по-європейськи», — сказав місцевий житель Юрій Бовдунов.

Розпочнуть реконструкцію вже найближчим часом, обіцяє голова Лівобережної адміністрації.

«Оголошено буде тендер, і за його підсумками розпочнуться роботи з благоустрою цієї території», — сказав голова Лівобережної адміністрації Юрій Федько.

Реклама

На реалізацію проєктів у Індустріальному та Самарському районах 2021-го народний депутат Дмитро Кисилевський залучив 25 мільйонів гривень. Це кошти державного та обласного бюджетів для вирішення проблем занедбаних дитсадків на Клочко та реконструкції скверу на житломасиві "Північний". Усі проєкти благоустрою завершать до кінця року.

Реклама