Тягли фуру та тролейбус: як водії Дніпра допомагали одне одному під час снігопаду?

Тягли фуру та тролейбус: як водії Дніпра допомагали одне одному під час снігопаду? - фото 1

У вівторок, 28 грудня, після сильного снігопаду водії Audi та Toyota Land Cruiser допомагали вибратися з пастки вантажівкам та тролейбусу.

У вівторок, 28 грудня, Дніпро виявився завалений снігом. Через це у місті утворився справжній транспортний колапс. Проте, незважаючи на всю складність ситуації, мешканці міста приходили одне одному на допомогу. Зокрема і з залученням особистого транспорту. Про це повідомляє "Інформатор".

Так, при в'їзді на Кайдацький міст водій автомобіля Audi допомагав витягнути вантажівку зі снігової пастки. Схожа ситуація була на лівому березі. Під час заїзду на Новий міст водій машини тієї ж марки тягнув вантажний автомобіль.

Крім цього, на проспекті Дмитра Яворницького, неподалік Коледжу культури і мистецтв, водій Toyota Land Cruiser тягнув у гору тролеубус за допомогою троса.

Раніше ми писали про те, яка ситуація зі снігом у Дніпрі на сьогодні.

Також нагадаємо, що вчора, 28 грудня, у Дніпрі 6 фур застрягли на засніжених дорогах. О 20:56 на вулиці Січеславська Набережна та площі Десантників у сніговому заметі на проїжджій частині застрягли 5 вантажівок. За допомогою буксирувального тросу вантажні автомобілі було відбуксовано до розчищеної ділянки дороги. Крім того, на площі Десантників у сніговому заметі застрягла вантажівка, яку надзвичайники також відбуксували на рівне дорожнє покриття.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама