«Твоя суперпрофесія»: Фонд Ріната Ахметова випустив освітній серіал для підлітків

30.12.2020, 18:25
«Твоя суперпрофесія»: Фонд Ріната Ахметова випустив освітній серіал для підлітків - фото 1

Ведучими проєкту стануть амбасадор Фонду Ріната Ахметова, відомий телеведучий і актор Андрій Дебрін і Юнона Загнітко, дівчинка з сім'ї переселенців з Донбасу.

Для дітей, які стоять перед непростим вибором життєвого шляху, Фонд Ріната Ахметова започаткував новий освітній серіал «Твоя суперпрофесія».

"У серіалі представлені професії, здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, які вже замислилися над вибором справи свого життя. Цей серіал покликаний допомогти отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у перші роки самостійного життя", – каже Оксана Іщук, менеджерка проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова.

Серіал «Твоя суперпрофесія» знято в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей з вихованцями інтернатів. Мета проєкту – допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, що дозволять їм бути успішними та щасливими. По суті, серіал – це новий, дистанційний формат проєкту. «Твоя суперпрофесія» в першу чергу орієнтована на дітей, яким по життю необхідно докласти більше зусиль для того, щоб стати успішними.

"Це серіал для дітей, у яких немає можливості вчитися у ВНЗ або технікумі. Вони відразу опиняються сам на сам із дорослим світом, і встати на ноги виходить далеко не у всіх. Серіал «Твоя суперпрофесія» розповість підліткам, як безкоштовно і швидко набути навичок в затребуваній професії та пройти стажування у хороших майстрів", – додає Оксана Іщук.

Ведучими проєкту стануть амбасадор Фонду Ріната Ахметова, відомий телеведучий і актор Андрій Дебрін і Юнона Загнітко, дівчинка з сім'ї переселенців з Донбасу. Серед професій, про які розкажуть глядачам, – перукар, блогер, фотограф, фітнес тренер, журналіст, режисер відеомонтажу. Це топ професійних переваг вихованців інтернатів, що отримали під час анкетування учасників проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Герої серіалу – представники професій розповідають про свій шлях до успіху і діляться корисними лайфхаками.

В описі кожної серії буде багато корисних посилань, які допоможуть не помилитися у виборі професії. Це і спеціальні тести, що виявляють схильність підлітка до тієї чи іншої справи, і перелік навчальних закладів, де можна отримати професію, і план дій, який допоможе дітям самостійно пройти шлях від питання «Ким бути?» до першого робочого дня.

В рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч в 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побували 1065 дітей. 19 вихованцям інтернатних закладів Донецької області було вручено 18 мотиваційних подарунків.

 

Поділитися: