Творити добро: Фонд Ріната Ахметова привітав засновника з Днем народження

Творити добро: Фонд Ріната Ахметова привітав засновника з Днем народження - фото 1

21 вересня підприємцю, політику і меценату Рінату Ахметову виповнилося 55 років.

Шановний Рінате Леонідовичу!

Колектив Фонду Ріната Ахметова від чистого серця вітає Вас з Днем народження!

Своїми щоденними вчинками в ім'я добра Ви даруєте допомогу і надію тим, хто їх так сильно потребує. Завдяки Вам мільйони людей уже отримали підтримку, а часто і порятунок. Радість прийшла як в їхнє життя, так і їх рідних та близьких.

Ось, що говорять люди, чиє життя змінилося на краще завдяки наданій Вами допомозі:

"Я вдячна Рінату Ахметову за допомогу, за турботу про наш регіон, про наших дітей. Дуже багато нам приходило гуманітарної допомоги в наш регіон, в наше Щастя. Дуже багато людей завдяки цим наборам просто виживали", ‒ говорить Наталія Гредякіна, мешканка Донецької області.
"Рінат Леонідович – дуже хороша людина. Спасибі велике, він нас підтримує. Якби не він, ми не знаємо, як би ми виживали", ‒ дякує Лілія Трофименко, мешканка Новолуганського.
"Хочу сказати Рінату Ахметову велике спасибі за путівку. Тут все добре, вожаті чіткі, взагалі круті. Я таких вожатих класних ще ніколи не зустрічав!" – радіє Денис Баранчиков із Донецька, учасник проєкту "Рінат Ахметов ‒ Дітям. Мирне літо".

Добро неможливо виміряти грошима, але можна побачити результат. А це щасливі обличчя дітей, їхніх тат і мам. Це вдячність в очах медиків, які отримали нове обладнання та багато іншого, необхідного для боротьби з коронавірусом. І все це – завдяки силі допомоги однієї людини!

Команда Фонду приєднується до численних привітань, які звучать на Вашу адресу цього дня!

Бажаємо Вам міцного богатирського здоров'я і безмежного людського щастя! Нехай вітрильник вашого життя завжди супроводжує попутний вітер! Нехай плани легко реалізуються, а найбільш неймовірні мрії завжди здійснюються!

З глибокою повагою і щирою любов'ю, команда Фонду Ріната Ахметова

Реклама

 

Реклама