Туреччина у вогні: спалахнула масштабна лісова пожежа

Пожежа у Туреччині  - фото 1
Пожежа у Туреччині

Пожежа в Туреччині спалахнула у важкодоступному районі, тому боротися з вогнем важко. До гасіння залучені вертольоти.

У Туреччині в курортному Кемері в лісовій зоні в Гейнюк на плато Учолук виникла масштабна лісова пожежа. До гасіння вогню залучені вертольоти. Про це повідомляє телеканал NTV.

Можливою причиною пожежі називають попадання блискавки. Мер Кемера Неджаті Топалоглу зазначає, що через важкодоступну гірську місцевість і сильний вітер, що змінює напрямки, боротьба з полум'ям ускладнюється. Злучили чотири вертольоти, два бульдозери, 13 пожежних авто. Разом з рятувальниками приборкують полум’я працівники лісового господарства. Спроби взяти під контроль пожежу продовжуються з вечора 12 жовтня.

Задіяні вертольоти для гасіння - фото 193954

Задіяні вертольоти для гасіння
Фото: NTV

Муніципальні співробітники, чекають, щоб допомогти, та підвозять рятувальникам воду та айран.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Непалі автобус з пасажирами впав у прірву. Мінімум 28 загиблих, багато інших отримали травми внаслідок аварії 12 жовтня на північному заході Непалу. Транспортний засіб з’їхав з дороги і впав на схилі пагорба. Точні причини катастрофи невідомі, але деякі звіти поліції свідчать про те, що в авто відмовили гальма.

Також, ми писали про те, що до України завітає міністр оборони США. Глава Пентагону Ллойл Остін наступного тижня збирається відвідати декілька європейських країн. Візит до України також входить до цього списку.

Крім того, ми повідомляли про те, що у північній китайській провінції Шаньсі через сильні дощі розпочалась масштабна повінь. Як наслідок, загинули 15 жителів, постраждало щонайменше 1,75 мільйона осіб та 19 тисяч будівель зруйновані.

Реклама

Реклама