Три локації, театральні постановки і хореографія: у Дніпрі пройде "ГогольFest"

Фото: golos - фото 1
Фото: golos

На міжнародному фестивалі будуть театральні постановки в цифровому форматі, а ще сучасна швейцарська хореографія, яка вже підкорила Європу.

2 і 3 жовтня в Дніпрі відбудеться "ГогольFest". Це міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, який буде проходити на трьох локаціях: у Центрі сучасної культури, на річковому вокзалі та заводі. Останнє місце і стане родзинкою цьогорічного заходу. Там для дніпрян поєднають світлове шоу, хореографію та оперні співи. Щоби подивитися перформанс, до місця необхідно буде дістатися автобусом.

«Ми організуємо автобуси від Фестивального причалу. І люди, які придбають квиток на цей захід, зможуть сісти в автобус і доїхати просто до самої події. Просто заїхати на завод. Це буде такою центральною подією, потужною кульмінацією самого фестивалю», — говорить директор фестивалю "ГогольFest" Максим Демський.
«У нас буде цикл лекцій, зустрічей з акторами, режисерами театральної програми. Ми спробуємо пояснити феномен "Гоголь трейн", який привезе глядачів так само з Києва у Дніпро і з Дніпра відвезе назад у Київ», — говорить кураторка освітньої програми фестивалю "ГогольFest" Анастасія Євдокимова.

Будуть на "ГогольFest" і театральні постановки у цифровому форматі, а ще сучасна швейцарська хореографія, яка вже підкорила Європу. Вона розповість про стосунки людей. Тим часом, розкажуть про себе і самі артисти та режисери, запрошені на фестиваль.

«"ГогольFest" — це про ресурси, про ресурси міста. Я про творчі ресурси міста. Тому що "ГогольFest" — він активізує наше міське культурне середовище і привертає, актуалізує наші творчі одиниці», — говорить позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури Євген Гендін.
«Це один з небагатьох фестивалів, де глядачеві, де учаснику фестивалю доводиться все-таки працювати. І я з нетерпінням чекаю, що вони влаштують тут з нашими трубами, у нашому річпорту і з цією будівлею, яке вже переживає друге нашестя "ГогольFest", тому всіх чекаємо», — говорить куратор проєктів "Культурна столиця" Вадим Гефтер.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині завершують підготовку до опалювального сезону.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама