Трамваї, автобуси та проїзд: як у Кам'янському змінюють автобусний парк?

Трамваї, автобуси та проїзд: як у Кам'янському змінюють автобусний парк? - фото 1

За останні роки у Кам’янському вдвічі збільшили кількість трамваїв, які вийшли на лінію.

Два роки тому Металургійний комбінат закупив 20 нових автобусів. В цьому році — за кошти міста 13 автобусів, з них 5 шкільні, а 8 — працюють на маршрутах. Також приватні перевізники оновлюють свій рухомий склад й закуповують великі автобуси. Ця робота постійно ведеться й у місті відбувається оновлення автобусного парку.

Ще й на День міста Кам’янське (треті вихідні вересня) отримало три нові трамваї. Загалом за останні роки у Кам’янському вдвічі збільшили кількість трамваїв, які вийшли на лінію.

«За останні два роки закупили 8 трамваїв з Європи. Це вживані імпортні трамваї, але вони пройшли повний капітальний ремонт: 5 торік, 3 — у цьому. Наступного року плануємо закупити два трамвайних вагани. Вони закуповуються у Європі й у них інша ширина рейок, тому їх відправляють до Харкова, де трамваям змінюють рейки. Й до Кам’янського вони повертаються з потрібною шириною рейок й одразу виходить на маршрут», — говорить міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

За його словами, наразі працюють над залученням коштів з Європейського банку.

«Я сподіваюсь, що найближчим часом ми зможемо закупити 10 нових вагонів, які вийдуть на лінію», — говорить він.

Зазначимо, що вартість проїзду у Кам’янському складає 4 гривні в електротранспорті, й від 4,5 до 7 гривень в автобусах.

«Останній раз переглядали тарифи 3 роки тому. Але за цей час змінились ціни на запчастини, мінімальна заробітна плата, багато міст, які менші, ніж Кам’янське, підняли вартість проїзду… У цьому році ми вимушені переглянути ціни на проїзд», — говорить очільник.

За словами міського голови у планах змінити вартість проїзду від 6,5 до 10 гривень.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кам’янському капітально ремонтують колегіум №16 та гімназію №11.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама