Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 1

14 лютого — День всіх закоханих. Якщо ви ще не вирішили, як провести це свято, безпрограшний варіант — це смачна вечеря і перегляд хорошого фільму.

Ми створили для вас добірку з 10 кінокартин, які допоможуть створити атмосферу романтики.

1. День святого Валентина

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99458
Картина присвячена історії випадкових знайомств і захоплень, які відбуваються протягом одного Дня святого Валентина. Фільм починається зі світанку 14 лютого в День святого Валентина. Ведучий звичайного опівнічного шоу оголошує, що сьогодні він увесь день буде вести радіоефір, і під звуки з радіоприймача прокидаються всі герої фільму. Рід Беннет прокидається поруч зі своєю подругою Морлі і робить їй пропозицію, на яку вона відповідає згодою. Рід щасливий і їде на роботу, де повідомляє всім, що він скоро одружується. Всі його друзі сприймають новину дещо здивовано, що трохи ображає Ріда, але не затьмарює його радості.

2. З любов’ю, Розі

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99465
Розі і Алекс — друзі з самого дитинства, вони довіряють один одному більше за всіх на світі. Коли Розі дізнається, що її сім'я збирається переїжджати, вона розуміє, що її почуття до Алекса не закінчуються просто дружбою. Герої вирішують провести один з одним свою першу ніч, щоб зробити її незабутньою. Однак в їхні плани втручається випадок, унаслідок чого Алекс знайомиться на випускному зі своєю майбутньою дружиною, а Розі вагітніє в 18 років.

3. Відпустка за обміном

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99463
Айріс Сімпкінс, автор популярної весільної колонки в лондонській "Daily Telegraph", страждає від нерозділеного кохання до свого егоїстичного і вже зарученого боса. Водночас, на іншому кінці світу, Аманда Вудс, керівник процвітаючого рекламного агентства, дізнається, що її наречений, з яким вона пов'язувала майбутні плани, тривалий час їй зраджує. Втомившись від любовних невдач, постійного нервування і зради чоловіків, героїні вирішують помінятися своїми будинками.

4. Між небом і землею

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99462
Елізабет довгий час проводила без сну на чергуваннях в лікарні. Одного разу після 20 годин роботи вона сіла за кермо, щоб доїхати додому, але потрапила в автокатастрофу, яка забрала її життя. Через кілька місяців молодий чоловік на ім'я Девід селиться в її будинок. І тут з'ясовується, що там живе привид Елізабет.

5. Їж, молися, люби

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99459
За порогом тридцятиріччя у Елізабет було все, про що може мріяти будь-яка жінка в її віці. Чудовий просторий будинок, вірний працьовитий чоловік і улюблена робота, яка ще й приносить непогані гроші. Але водночас вона постійно відчувала, що живе не своїм життям, і це повільно з'їдало її сутність зсередини. У підсумку вона розлучилася з чоловіком і попрямувала в захоплюючу подорож, яка кардинально змінила її життя і ставлення до кохання.

6. Щоденник пам’яті

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99457
Ной був хлопцем з небагатої сім'ї. Йому відразу ж сподобалася чарівна аристократична Еллі. Однак дівчина ніяк не відреагувала на хлопця і не приймала від нього знаки уваги. Пізніше вона починає відчувати до нього почуття і вони стають парою. Ной та Еллі завжди поруч, вони розповідають один одному свої потаємні думки і сподіваються, що ніколи не розлучаться.Проте батьки дівчини не дозволяють молодим людям зустрічатися, виступаючи проти цього союзу.

7. Допоки ми разом (Перш ніж ми розійдемося)

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99467
Незнайомі між собою чоловік і жінка проводять ніч разом. Негаразди в житті підштовхують героїв до того, щоб ближче пізнати один одного.

8. Вічне сяйво чистого розуму
Події фільму "Вічне сяйво чистого розуму" починають розвиватися у День святого Валентина, коли Джоел збирається йти на роботу. Однак в останню хвилину, стоячи на вокзалі, він вирішує змінити маршрут.

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99460

У поїзді він знайомиться з Клементиною. Спілкуючись, вони усвідомлюють, що між ними багато спільного. Після цього дія переноситься в минуле, де Джоел, будучи мрійливим меланхоліком, зустрічає життєрадісну Клементину. Їх життя стає феєрверком яскравих подій, проте в якийсь момент взаємини починають псуватися, а після чергового скандалу дівчина йде від головного героя. Через деякий час він приходить на роботу до своєї коханої, щоб вибачитися, але з подивом дізнається, що вона не може його впізнати.

9. Найкраще в мені

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99461
Романтична історія кохання Аманди і Доусона почалася, коли героям було ще занадто мало років, щоб будувати серйозні плани на майбутнє. Розвиток шкільного роману був настільки стрімким, що батько Аманди став всерйоз хвилюватися за дочку. Колесо долі повернулося проти юних закоханих, їх життєві шляхи розійшлися і перетнулися знову лише через двадцять років, коли Аманда приїхала до рідного міста на похорони близького друга.

10. Бойфренд з майбутнього

Топ-10 фільмів до Дня Святого Валентина - фото 99464
У віці 21-го року Тім Лейк з’ясовує, що має здатність мандрувати в часі. У ніч після чергового, не надто веселого Нового року батько Тіма розповідає йому, що всі чоловіки з їхнього роду мають таку здатність. Молодий Лейк не може змінити історію, але він може змінити власне життя, зробивши його кращим. І тому насамперед він використовує свій дар, щоб... знайти собі дівчину.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама