Тетяну П'янову, що підозрюється у жорстокому вбивстві 11-річної доньки, визнали неосудною

21.10.2020, 16:06
Тетяну П'янову, що підозрюється у жорстокому вбивстві 11-річної доньки, визнали неосудною - фото 1

Жінку відправили на примусове лікування до психіатричної лікарні із суворим наглядом.

Тетяну П'янову, що підозрюється у жорстокому вбивстві 11-річної доньки, після проходження психіатричної експертизи визнали неосудною. Жінку відправили на примусове лікування. Про це журналісту 34 телеканалу повідомили у пресслужбі прокуратури Харківської області.

Так, психіатрична експертиза проходила у Дніпрі. Згідно з висновками експертів, ув момент злочину П’янова не усвідомлювала своїх дій. Медики діагностували у неї хронічне психічне захворювання.

«Дергачівським районним судом ухвалено рішення, що підозрювана у справі про вбивство дитини буде спрямована на психіатричне лікування. Під час досудового розслідування було проведено понад 30 експертиз, зокрема психіатричні експертизи, а також ДНК. Зараз, згідно з доказовою базою, яка є у правоохоронців, можу повідомити, що вина підозрюваної доведена повністю», — розповів нам прессекретар прокуратури Херсонської області Дмитро Чубенко.

Він також додав, що П’янова звільняється від кримінальної відповідальності, однак їй треба буде пройти примусове лікування у психіатричному закладі із суворим наглядом. Лікування буде проходити до того моменту, поки експерт не встановить, що вона одужала і може усвідомлювати, що зараз відбувається.

Після цього на П'янову чекає ще один суд, у межах якого буде повторно розглянуте кримінальне провадження. Згодом їй, можливо, буде призначене покарання у вигляді позбавлення волі. Однак на який термін жінка може потрапити за ґрати, поки невідомо.

Нагадаємо, 38-річну Тетяну П'янову правоохоронці затримали на вулиці Полтавський Шлях у Харкові наприкінці квітня. Жінка без одягу йшла по дорозі з ножем у руці. Із собою у неї також був пакет, всередині якого лежала відрізана голова 11-річної дівчинки.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: