Тетяна Каптєлова, кандидат від партії "Пропозиція", поспілкувалася з дніпрянами

12 жовтня, 22:27
Передвиборна агітація
Тетяна Каптєлова, кандидат від партії "Пропозиція", поспілкувалася з дніпрянами - фото 1

Кандидатка у депутати міськради від партії "Пропозиція" Тетяна Каптєлова поспілкувалася з мешканцями будинку 98 на проспекті Слобожанському.

«І по цьому будинку, і загалом по Індустріальному району планується провести цілу низку заходів для створення комфортних зон перебування жителів району, дуже багато планів зі створення куточків з озелененням», — розповідає кандидатка у депутати міськради.

Саме біля цього будинку Тетяна Каптєлова ініціювала встановлення дитячого майданчика, а нещодавно — паркану навколо нього, бо поруч — автосервіс та постійний рух машин. Звернулася до ІНТЕРПАЙП НТЗ. Завод допоміг закупити і поставити огорожу понад 100 метрів завдовжки. Допомагали й ініціативні батьки малечі.

«Наразі поставлено паркан навколо майданчика, що є безпекою для наших дітей, ми дуже цьому раді, вдячні», — говорить мешканка будинку на проспекті Слобожанському, 98 Дар'я Лисенко.
«Вони не вибігають на дорогу, тут машини їздять, є водії адекватні, а є ті, хто під час їзди за кермом відлучається на Марс. Ми часто тут гуляємо, на цьому майданчику, тому що є чим зайнятися дітям, тінь влітку, і не спекотно», — зазначає Євген Мотенко, що мешкає за тією ж адресою.

Тетяна Каптєлова каже: роки депутатської роботи на 34-му окрузі були плідними. Як приклад розповідає, скільки проблем вирішили разом із мешканцями цього будинку, і підкреслює — з небайдужими й активними людьми працювати завжди легко.

«Ми дуже багато зробили за цю каденцію, за 5 років, як я депутат у цьому окрузі, ми вирішили дуже багато проблем. Тут були встановлені та замінені вікна на пластикові в під'їздах, встановлені дитячий і спортивні майданчики», — говорить кандидатка у депутати міської ради від Індустріального району Тетяна Каптєлова.

 

Поділитися: