Телевізор і мікрохвильовка: у Дніпрі з'явилися платні камери у слідчих ізоляторах

01.06.2020, 10:30
Телевізор і мікрохвильовка: у Дніпрі з'явилися платні камери у слідчих ізоляторах - фото 1

Ціни в них стартують від 880 гривень за добу.

У Дніпрі відкрили платні камери у слідчих ізоляторах. Ціни в них стартують від 880 до 3 060 гривень. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

За словами міністра, наявність платних камер у СІЗО дозволить позбутися корупції під час розподілу камер між підозрюваними, а також дасть можливість заробити гроші на ремонт безкоштовних камер, якість яких далека від ідеальної.

«Потрібно пам'ятати: в СІЗО сидять люди, щодо яких немає вироків та з точки зору закону вони не винні у скоєнні злочинів. А взагалі, напрямок руху тюремної реформи — це зменшення бюджетних витрат на утримання засуджених. Вони в достатній фізичній формі, щоб працювати, заробляти і не сидіти на шиї у платників податків», — підкреслив Денис Малюська.


У самих же камерах тепер є телевізор, невелика кухня, раковина, мікрохвильовка і пральна машина. За добу в платному "номері" СІЗО підозрюваним доведеться заплатити 880 гривень, за тиждень — 2 200 гривень, за місяць — 3 060 гривень.

Раніше ми писали, що харків'янку, яку підозрюють у вбивстві 11-річної дочки, етапували в Дніпро для проходження психіатричної експертизи.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: