Те, що було на пляжі, — це традиція: житель Нігерії розповів про місцеві звичаї (Фото 18+)

Те, що було на пляжі, — це традиція: житель Нігерії розповів про місцеві звичаї (Фото 18+) - фото 1

Днями у Дніпрі на одному з міських пляжів компанія із громадян Нігерії різала та смажила кіз. Місцеві викликали поліцейських, які забрали іноземців у відділення.

Журналістка 34.ua вирішила поспілкуватися з уроженцем Нігерії, який проживає у Дніпрі. Зазначимо, що він захотів залишитися інкогніто.

«Нігерія — велика країна з безліччю традицій. Але самі ці традиції залежать від людини, точніше — з якого родом вона племені. І те, що було на пляжі, — це традиція. Така традиція не тільки в Нігерії, але і в інших африканських країнах. У Нігерії на таких святах, як день народження, вбивство тварин заради м'яса — велика частина самого святкування», — говорить він.

Також такі звичаї використовують для проведення релігійних та місцевих традиційних свят. Наприклад, мусульманське свято після Рамадану.

«Курбан-байрам — велике свято в Нігерії. Для цього група людей може зібратися разом, скинутися й купити велику корову або кілька кіз, які будуть зарізані і розділені з усіма в окрузі», — зазначив він.

За його нігерійця, на такі святкування часто готують кіз, свиней, баранів, корів, курей, індиків, рибу. І навіть рептилій. Усе залежить від уподобань і можливостей: яку саме тварину вони можуть купити.

«Саме в Нігерії в деяких випадках тварину можуть зарізати просто на вулиці, а м'ясо ділять між сусідами. А після того, як посмажать, м'ясо відразу ж їдять. Ніяких ритуалів або чогось подібного немає. І що стосується тієї компанії. Я думаю, що вони не знали, що в Україні не можна так робити, вони ж просто хотіли відсвяткувати день народження точно так же, як і в Нігерії», — зазначив він.
День народження одного з хлопців  - фото 175578

День народження одного з хлопців
Інформатор

«На сьогодні проводиться перевірка з цього матеріалу, за результатами якої буде прийнято законне рішення і визначать кваліфікацію покарання», — сказала прессекретарка Дніпровського відділу поліції Аліна Стадник.

Реклама

Реклама