Танцюристи з Дніпропетровщини тріумфували на міжнародному фестивалі в Італії

Фото: Перший міський - фото 1
Фото: Перший міський

Танцюристи з Кривого Рогу стали володарями Гран-прі на міжнародному фестивалі DA PINOCCHIO в Італії.

Нещодавно, в Італії пройшов міжнародний фестиваль DA PINOCCHIO, у ньому брали участь і танцюристи з Кривого Рогу. Про це пише Перший міський з посиланням на сторінку палацу культури «Північний».

Виступи вихованців палацу високо оцінило журі конкурсу. Зразковий ансамбль естрадного танцю «Браво» та студія танцю «Бравушкі» вибороли Гран-прі за кращу танцювальну школу і хореографію.

Танцюристи з Дніпропетровщини тріумфували на міжнародному фестивалі в Італії - фото 196150

Фото: Перший міський

Окрім того, володарями І ступеню стали юні криворіжці, які виконували танцювальні номери «Карнавал» та «Мулан», а ІІ ступеню – конкурсанти з танцями «Зверополіс» та «Подружки». Переможцям вручили почесні кубки, дипломи та медалі.

Танцюристи з Дніпропетровщини тріумфували на міжнародному фестивалі в Італії - фото 196149

Фото: Перший міський

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Олександр Петраков оголосив склад збірної України на матч відбору до Чемпіонату світу. 25 жовтня, в.о. головного тренера національної команди Олександр Петраков оголосив список гравців, яких викликали на листопадовий збір. Під час цього збору збірна України зіграє товариський поєдинок проти збірної Болгарії та побореться за вихід до чемпіонату світу 2022 року у поєдинку проти збірної Боснії та Герцеговини. До основного складу збірної увійшли 25 футболістів. Серед них є і нападник "Дніпро-1" Артем Довбик.

Також ми писали про те, що до Пекіну прибув Олімпійський вогонь. 18 жовтня, в Греції пройшла церемонія запалювання Олімпійського вогню Зимової Олімпіади 2022 року. Через кілька днів факел прибув до Китаю, де і пройде наступна Олімпіада.

Реклама