Святослав Олійник закликав усіх бути уважними до ПЛР-тестування на коронавірус

19 травня, 20:18
Святослав Олійник закликав усіх бути уважними до ПЛР-тестування на коронавірус - фото 1

Оскільки на результати тестів може впливати багато факторів.

На думку голови Дніпропетровської облради, така ситуація має місце і в інших областях України.

«Ми зробили аналітичний зріз на 12 травня. Лише 5% людей, у яких лабораторно був підтверджений COVID, звернулись по допомогу із тими чи іншими симптомами. Тоді за статистикою було 550 хворих. 82% з них — це люди, яких перевіряли лише тому, що вони вважались контактними», — повідомив політик.

С. Олійник розповів, що сьогодні вже створена комісія, яка розпочала розслідування і вона має з‘ясувати причини ймовірно недостовірної статистики:

— Або це людський фактор, або погана якість самих тестів ПЛР, або якісь лабораторні помилки — наразі це встановлюють усі компетентні органи. Зрештою, всі потребують відповіді, чим насправді хворіють люди, в яких немає симптомів, та чи хворіють вони взагалі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що понад 270 працівників "швидких" Дніпропетровщини вже отримали доплати за квітень. Премії лікарям були надані за роботу з пацієнтами, у яких виявлений коронавірус.

Також у Кривому Розі за добу від COVID-19 вилікувалися 14 пацієнтів. Загальна кількість видужалих в місті досягла 43 осіб.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпропетровська обласна рада
Поділитися: