Світ онлайн: онлайн-платежі

03.04.2017, 11:56

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн. Бути на зв'язку нам допомагає швидкісний мобільний інтернет.

Сюжет присвячений онлайн-платежам. А це наші герої. Знайомтесь: Юрій та Дмитро. У чоловіків однакове завдання. Сплатити за комунальні послуги, придбати квитки на потяг та підключити мобільні функції. Але Юрій це буде робити традиційним способом, а Дмитро через мобільний інтернет.

Почнемо з Юрія. Аби сплатити за комунальні послуги хлопець йде до банку. Пощастило, що черги немає. Чоловік досить швидко виконує завдання та відправляється на вокзал аби придбати квитки. Найбільше часу поки займає пересування по місту. До того ж погода не балує.

А поки Юрій у дорозі, Дмитро у кав'ярні. Неспішно п'є каву та за допомогою планшету і мобільного інтернету сплачує комуналку. Виконання завдання зайняло 5 хвилин.

Нарешті Юрій доїхав до вокзалу. Йде до кас аби придбати квитки до Львова.

Таймер показав, що пройшло майже 2 години. Нарешті Юрій виходить із приміщення. Та йде на зупинку трамвая. Аби доїхати до місця, де буде виконувати наступне завдання — підключати мобільну послугу.

А тим часом Дмитро демонструє, як без черг придбати залізничні квитки. Для цього потрібні гаджет та швидкісний мобільний інтернет. Останнє завдання по підключенню мобільної послуги пройшло теж легко. Було витрачено 15 хвилин.

Дмитро всі завдання вже виконав. А як справи у Юрія? Бачимо, що чоловік тільки дістався до спеціалізованого магазину. Увагу привертають неймовірна кількість новеньких смартфонів. Та не забуваємо, що ми тут зовсім по іншим справам. Для підключення мобільної послуги чоловік звертається до продавця-консультанта. За 20 хвилин завдання виконано! На все витрачено 3 години.

Ось так наші герої виконали завдання. Юрію на все про все знадобилось 3 години. До того ж він пересувався містом у не дуже гарну погоду. А от із Дмитром ми провели час цікаво та корисно. І на онлайн-платежі витратили усього 15 хвилин. Тож опановуйте іновіції та почувайте себе комфортно у світі онлайн. 

РЕКОМЕНДУЕМ