Світ онлайн: інтернет шопінг

27.03.2017, 13:28

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн. Бути на зв’язку нам допомагає швидкісний мобільний інтернет. Один із популярних трендів сучасності – онлайн-шопінг.

Жителі нашого міста відносяться до нього по різному:

«В основном это экономия времени. Ценовой разницы нет. В обычном магазине и в интернет магазине приблизительно все одинаково по стоимости».

«Я считаю что в интернете дешевле. Если, конечно, одежду, то поймите правильно, это не тот формат что-бы покупать ее через интернет».

«Жена этим занимается. Не я. Мне это не очень интересно. Я не люблю так, когда я не вижу товара».

«Это удобно тем, что экономится время, огромный выбор. Гораздо больше чем в обычных магазинах и подкупают магазины в которых бесплатная доставка».

За оцінками експертів українці все частіше роблять покупки онлайн, майже кожній четвертий — через мобільний інтернет. Разом з цим розвиваються і віртуальні магазини. Наприклад shop.kyivstar.ua з’явився досить недавно, проте уже увійшов у двадцятку найбільших інтернет-магазинів електронних гаджетів в країні. Таким чином, телеком-оператор запропонував користувачам ще більше можливостей.

«Основні переваги, які можна виділити – це великий асортимент, більший ніж в звичайних магазинах, це особливо актуальне для жителів маленьких міст, можливість продивитися відгуки та огляди кожного девайсу від реальних користувачів, вартість товарів: ціна може буте нижчою, через те, що інтернет-магазину не доводиться витрачати гроші на такі витрати, як наприклад оренда приміщення, робота великої кількості персоналу тощо», - каже менеджер з корпоративних комунікацій Київстар Алла Лаврентьєва.

В інтернет-магазині ви можете передивитись каталог товарів, скористатися акціями, а у разі будь яких запитань отримати оперативний зворотній зв’язок. Важлива відмінність від звичайного магазину – це опція «Порівняння»: не потрібно запам’ятовувати характеристики товару, можна подивитися їх у таблиці, у разі потреби – зберегти в окремому файлі, що є дійсно дуже зручним. І головне - все це у режимі 24/7.

На що потрібно звертати особливу увагу? Перше – це наявність протоколу захисту. Якщо зліва від адреси веб-сайту є замкнутий замочок – це гарантія того, що ваші дані, які ви будете вводити на сайті, ніхто не зможе перехопити. Звертаємо увагу на умови доставки – це також впливає на фінальну суму покупки. Ви можете обрати зручний для себе спосіб оплати. У більшості надійних інтернет-магазинів та банків є послуги, що не дозволяють здійснити оплату без підтвердження у вигляді коду. СМСкою він надходить на ваш смартфон. Якщо ж товар вам не підійшов — не забувайте про закон із Захисту прав споживачів. Протягом 14 днів ви можете повернути придбану річ і отримати гроші назад.

«Краще за все робити покупки у інтернет-магазинах великих, відомих та надійних компаній. Це дозволить гарантовано отримати найкращий сервіс, конкурентну ціну та гарантію якості», - додає Алла Лаврентьєва.

Опановуйте інновації та почувайтеся комфортно у світі онлайн!

РЕКОМЕНДУЕМ