Світ-онлайн: дистанційне навчання

13.03.2017, 14:37

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн

Сьогодні весь світ живе в режимі онлайн. Бути на зв’язку нам допомагає швидкісний мобільний інтернет.

Поява безкоштовних онлайн-курсів - революція в освіті, якої не було вже більше 500 років. За впливом на розвиток цивілізації її прирівнюють до винаходу друкарського верстата в 1440 році. Кількість онлайн-учнів в світі всього за один 2016 рік збільшилася більш ніж на 300%, і сьогодні в Мережі вчиться близько 100 мільйонів чоловік.

«Современный мир очень динамичен. Поэтому получив базовое образование стоит развиваться дальше. И улучшать свои навыки как и личные так и профессиональные. И в этом поможет скоростной мобильный интернет», - каже фахівець з підбору та навчання персоналу «Київстар» Яна Астапенко.

Оволодіти додатковою професією або вивчити іноземну мову. Тепер ходити на лекції для цього не обов'язково. Завдяки 3G-інтернету можна отримувати нові знання знаходячись будь-де. Наприклад, тепер я із користю проводжу час у дорозі.

«Моя улюблена країна — це Італія. Я просто закохана в неї. Тому почала вивчати її культуру та мову. Для цього мені необхідний лише смартфон та якісний інтернет-зв’язок», - розповідає журналіст Анастасія Галкіна.

Онлайн-навчання набирає обертів по всьому світу і є цілком доступним. Наприклад, викладачі із відомих вишів Оксфорда і Гарварда пропонують прослухати курси зовсім безкоштовно. Варто тільки забажати.

А це Ірина. Вона викладає англійську мову. Має друзів по всьому світу. Тепер різниця у часі не перешкода для спілкування – Ірина завжди на зв’язку завдяки швидкісному 3G.

«Я очень рекомендую тем, кто изучает иностранный язык — общаться с носителями языка. Это поможет и развить навыки общения и самое главное побороть языковой барьер. С современными техноллогиями это очень просто», - каже викладач англійської мови Ірина Клюс.

Ось так мобільний інтернет розширив нам горизонти. Із ним ми можемо почуватися вільно, адже не прив'язані ні до місця, ні до часу. А у наступному сюжеті — експеримент, чи можливо за 10 хвилин погасити рахунки за комунальні послуги, придбати квитки на потяг та підключити необхідну мобільну послугу.   

РЕКОМЕНДУЕМ