Суд відправив на лікування жителя Тернівки, який порізав незнайомця

Суд відправив на лікування жителя Тернівки, який порізав незнайомця - фото 1

Інцидент стався у червні 2020 року.

За даними слідства, 83-річний житель Тернівки побачив незнайомця, який вигулював собаку біля житлових будинків.
Сприймаючи поведінку тварини як агресивну, обвинувачений намагався її вдарити, а коли господар кинувся захищати собаку – вдарив його ножем у грудну клітину. Завдяки вчасно наданій медичній допомозі, травма виявилася не смертельною.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння) КК України.

В процесі розслідування була проведена комплексна судова психолого-психіатрична експертиза особистості зловмисника. Яка показала, що він страждає на хронічне психічне захворювання у формі виражених розладів особистості та поведінки (внаслідок травми головного мозку та хронічної алкогольної інтоксикації). Павлоградська місцева прокуратура подала до Тернівського міського суду клопотання про госпіталізацію пенсіонера до психіатричного закладу з посиленим наглядом. Феміда підтримала офіцерів правосуддя і відносно 83-річного чоловіка застосували примусові заходи медичного характеру.

Нагадаємо, раніше Тетяну П'янову, що підозрюється у жорстокому вбивстві 11-річної доньки, визнали неосудною. Жінку відправили на примусове лікування до психіатричної лікарні із суворим наглядом.

Також у Дніпрі 24-річний хлопець підірвав поблизу приватного будинку гранату. Злочин стався ввечері 28 жовтня.

А ще у Новомосковську поліція знайшла у місцевого жителя наркотики та зброю.