Суд не заарештував Петра Порошенка: подробиці

Суд не заарештував Петра Порошенка: подробиці - фото 1

Печерський суд Києва обрав запобіжний захід для п'ятого Президента України Петра Порошенка. Він є фігурантом справи про постачання вугілля з ДНР та ЛНР та підозрюється у держзраді.

19 січня у Печерському суді Києва відбулося засідання, на якому обрали запобіжний захід для п'ятого Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, що 17 січня експрезидент прилетів до України з Польщі. Після виходу з аеропорту він поїхав до суду, де йому мали обрати запобіжний захід. Як наслідок — засідання вирішили перенести на 19 січня.

Вже сьогодні суд обрав запобіжний захід для Петра Порошенка у вигляді особистого зобов'язання, а також наказав здати паспорти для виїзду за кордон.

Оновлено о 17:28:
Пізніше з'явився офіційний коментарій Державного Бюро розслідувань:

«В ухвалі констатовано законність та обґрунтованість підозри Петру Порошенку в інкримінованих йому кримінальних правопорушеннях»

Крім того на Петра Порошенка суд поклав наступні обов’язки:

- прибуття за кожною вимогою до органу досудового розслідування, прокурора, слідчого судді, суду;
- не відлучатися з Києва ти Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
- повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та/або роботи;
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

«Вважаємо, що рішення суду щодо обрання запобіжного заходу п'ятому Президенту України є таким, що не забезпечить належної поведінки підозрюваного Петра Порошенка, а тому у сторони обвинувачення є всі підстави для його апеляційного оскарження», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали про те, що тисячі людей скаржаться на нове харчування в садках і школах.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама