Сучасне обладнання у дніпровські лікарні закупила компанія «Інтерпайп»

Сучасне обладнання у дніпровські лікарні закупила компанія «Інтерпайп» - фото 1

Сучасне обладнання в лікарні закупила компанія «Інтерпайп». У комплекті з кожним ліжком — кисневий концентратор і пристрій для вимірювання сатурації. Всього компанія передала стаціонарам міста 20 комплектів медичного обладнання.

Тетяна Володимирівна демонструє нові спеціалізовані медичні місця для лікування хворих на коронавірус та пневмонії. Вона працює у 6-й міській лікарні. Каже, тут зараз лікуються біля 70 пацієнтів з коронавірусом. Кожному необхідні щоденні крапельниці, а багатьом і киснева підтримка. Тож завдяки такому устаткуванню опікуватися хворими стане зручніше.

«Якщо рік тому у нас лежало за місяць 7 пневмоній, то зараз за один день лежить 230, 250, 280 осіб. Це дуже велике навантаження і на лікаря і на весь медперсонал. І природно потреби теж змінилися. Для пацієнтів це зручність перебування і мінімізація ускладнень від тривалого лежання, перебування в лежачому положенні», — говорить в.о. генерального директора міської лікарні №6 Тетяна Подвигіна.

Сучасне обладнання до лікарні закупила компанія ІНТЕРПАЙП. У комплекті з кожним ліжком — кисневий концентратор і пристрій для вимірювання сатурації. Нове устаткування отримали 6, 9 та 11 лікарні Дніпра. Загальна його вартість — понад 800 тисяч гривень.

«Компанія Інтерпайп передала стаціонарах міста 20 комплектів медичного обладнання. 2 - це для реанімаційних пацієнтів. Додатково туди входять до складу ще й кардіомонітори, які дозволяють спостерігати стану пацієнта і вчасно приймати рішення про зміну лікування», — зазначає головна лікарка поліклініки ІНТЕРПАЙП Тетяна Каптєлова.

Підтримала ініціативу Інтерпайп й інша дніпровська компанія. Вона виготовила функціональні медичні ліжка та поставила їх фактично за собівартістю.

«Ми всі пливемо в одному човні і для нас безумовно важливо здоров'я наших громадян. Ми дуже раді приєднається до цієї ініціативи, тому що ми хочемо, щоб ставало більше місць де могли б лікується наші громадяни і щоб ці місця були більш якісні», — говорить директорка з маркетингу компанії AMF Вероніка Бєляєва.

Компанія ІНТЕРПАЙП планує передати ще 60 таких комплектів для лікування хворих на ковід. Їх розділять між лікарнями Дніпра, Новомосковська та Нікополя.

Реклама